STRONA GŁÓWNA
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Dnia 26 czerwca br. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny - pełen wyzwań, sukcesów, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonych chwil.
Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną. Swoje przemówienia wygłosiłi: Pani Dyrektor Joanna Kośmicka oraz Przewodniczący Rady Gminy Wągrowiec - Pan Piotr Kuźniarek. Był to także wyjątkowy moment wręczenia nagród uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Szczególne gratulacje kierujemy do trzech uczniów klasy VI: Nikodema, Tymona i Michała, którzy zdobyli tytuł prymusów naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy kolejnych sukcesów!
Wyjście klasy 3
W ramach pożegnania klasy 3 uczniowie wraz z wychowawczynią uczestniczyli w wyjątkowym pikniku integracyjnym w Łakinie. Był to czas pełen radości, wspólnej zabawy i miłych rozmów.
Dzieci brały udział w różnorodnych grach i zabawach na świeżym powietrzu, które dostarczyły wielu pozytywnych emocji. Nie zabrakło także smacznych przekąsek oraz lodów, które były miłym akcentem podczas wspólnego świętowania.
Wycieczka klasy 1
Dnia 24 czerwca uczniowie klasy 1, wraz z Panią Sandrą i Panią Darią, wybrali się na wycieczkę do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu. Podczas wizyty mieli okazję poznać pracę urzędników oraz zobaczyć miejsca, w których na co dzień podejmowane są ważne decyzje dotyczące naszego powiatu.Była to ciekawa lekcja samorządności i funkcjonowania lokalnych instytucji.
Program profilaktyczno-edukacyjny "Poruszające bajki o emocjach"
Dzieci z grupy "Mali Odkrywcy" wzięły udział w programie profilaktyczno- edukacyjnym "Poruszające bajki o emocjach". Program obejmuje 10 spotkań dla dzieci, oraz spotkanie dla rodziców i nauczycieli. Każde spotkanie przenosi dzieci w świat bajek i baśni, gdzie rozwijają swoją zdolność do rozpoznawania, regulowania i kontrolowania swoich emocji. Zajęcia były dostosowane do wieku uczestników, prowadzone w atmosferze bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku.
Wycieczka grupy Wielkich Odkrywców
To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechów, radości i wspólnych chwil!
Dnia 23 czerwca br. Grupa Wielkich Odkrywców wybrała się na wycieczkę, którą rozpoczęła od wspaniałej zabawy w Wesołej Mince, gdzie dzieci mogły wyszaleć się do woli, pokonując przeszkody i korzystając z licznych atrakcji. Następnie udaliśmy się do restauracji Willisch, gdzie czekał na nas pyszny posiłek i chwila odpoczynku po aktywnie spędzonym czasie.